Şafak Döküm 1975 yılından beri 20.000 m2'si kapalı, 40.000 m2'lik alanda imalatçı-ihracatçı bir firma olarak üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Gri ve Sfero döküm konusunda Türkiye'nin lider kuruluşlarından biridir ve konusunda büyük tecrübeye sahiptir.

Şafak Döküm, yüksek kalitede gri ve sfero döküm üretebilen bir firmadır. Kuruluşundan bugüne kadar izlediği, yatırım ve genişleme politikası sayesinde, bugünün teknolojisi olan makinalara ve modern tesislere sahip olmuş ve bu son teknoloji firmayı iç ve dış pazarda söz sahibi bir firma haline getirmiştir.

Son teknolojik yatırımların katkısıyla, Şafak Döküm ürettiği gri ve sfero döküm çeşitlerinde kalite sürekliliğini ve güvenirliliğini etkili fiyatlarla müşterilerine sunmuştur. Pazar alanı Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi, Vana Sanayi, Tarım Sanayi, Toprak, Çimento ve Kompresör Sanayi.

Şafak Döküm, mevcut en iyi sistem olan dual-trak endüksiyon ergitme ocakları, yatay ve dikey kalıplama makinaları, maça makinaları, spectro ve test cihazları ile deneyimli teknik inceleme ve satış elemanları, müşteri isteklerini de göz önüne alarak yüksek kalitedeki dökümün elde edilmesini, en kısa zamanda fiyat verilmesini ve teslimini sağlamaktadırlar.

Galeri

Üretim

Üretim Teknolojisi

Üretim Teknolojisi

Ürün Gamı

Ürün Gamı

Talaşlı İmalat

Talaşlı İmalat